Hakkımızda Sayfası

HAKKIMIZDA

Nish Halı olarak el dokuması, makine yapımı ve antika halılarımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz. 3 nesildir halı topluyor, üretiyor ve ticaretini yapıyoruz. Önceden mağaza satışları ile çalışıyorduk ancak salgın nedeniyle online satış deneyimimize başladık. Koleksiyonumuzu siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Dünyanın her yerinden, farklı kültürlere, mekanlara, renklere ve motiflere sahip birçok farklı tipte el dokuması halı sunuyoruz. Ayrıca özenle toplanmış antika halılarımız el yapımı ve eşsizdir, yaklaşık 100-500 yaşları arasında hepsi birbirinden farklı ve özel bir antika halı koleksiyonumuz var. Makine halılarımız Türk makinelerinde üretilmektedir. Ayrıca kullanılan motif ve renkler Türk halısının kültürünü simgelemektedir. Tüm halılarımız için farklı beden ve renk tercihlerine bağlı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca halıları facetime veya whatsapp vb. aracılığıyla görmek isterseniz sizin için randevu ayarlayabiliriz.

Nakliye

Tüm siparişleriniz için yurt içi ve yurt dışı nakliye hizmeti sunuyoruz. Ürünler, siparişin verildiği saate bağlı olarak aynı veya sonraki iş günü kargoya verilir. Takip numarasını, satın alma işleminizden 24 saat sonra alacaksınız. Türkiye'deki siparişler 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Yurt dışı siparişlerde teslimat süremiz yaklaşık 7-10 gündür. Ancak pandemi nedeniyle gecikmeler olabileceğini lütfen unutmayın. Yeni halınızla en iyi deneyimi yaşamanız için tüm halılarımız size ulaşmadan önce gerekli hazırlık ve temizlik sürecinden geçer.

Geri Ödeme

Herhangi bir nedenle satın alma işleminizden memnun kalmazsanız, ödemenizin tamamını iade etmeyi kabul ederiz. Tüm sorularınız için bana yazabilirsiniz.